Zapewniamy fachową obsługę

Akumulatory Forse

Wśród powszechnie znanych marek, coraz większe uznanie uzyskują akumulatory marki Forse. Proponujemy Państwu akumulatory marki Forse jako alternatywa dla najpopularniejszych na naszym rynku marek, za którymi często rozpoznawalność idzie w parze z wysoką ceną. Beterie spod znaku „Forse” łączą wszystkie zalety segmentu premium i są dostępne w atrakcyjnym przedziale cenowym.
Akumulatory Forse na tle konkurencji wyróżniające się możliwością użytkowania nawet w warunkach ekstremalnych temperatur, zwłaszcza w okresie zimowym. Nikogo nie trzeba przekonywać o ich jakości jeśli uświadomimy sobie, że akumulatory Forse doskonale radzą sobie w temperaturach poniżej -40°C na bezdrożach Syberii. Akumulatory Forse cechują się także podwyższoną moc startową, a na ich korzyść przemawia dodatkowo niska zdolność rozładowania.

Jeżeli szukasz świetnej klasy akumulatora samochodowego, polecamy akumulatory Forse – choć do sławy największych producentów jeszcze im daleko, to nie bez powodu cieszą się one coraz większą popularnością także i wśród polskich klientów oraz nieskazitelną opinią. A to dlatego, że cechuje je solidność wykonania konkurencyjna z większymi markami, a jednocześnie korzystna cena, która wcale nie obniża jakości produktu.
Akumulatory Forse produkowane są przy tym przez Westa International Scientific Corporation, będącą trzecią pod względem wielkości produkcji fabryką na świecie. Ilość tutejszych realizacji może zatem poświadczyć zapotrzebowania oraz zainteresowania ze strony klientów. Akumulatory Forse to bowiem dobra jakość w naprawdę dobrej cenie.

Akumulatory Forse wykonywane są w technologii Ca/Ca i zapewniają swoim użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Do tego dochodzi gwarantowana przez producenta znakomita wydajność nawet dla ekstremalnie wysokich wymagań – to dlatego tutejsze modele posiadają podwyższoną moc startową oraz odznaczają się możliwością bezawaryjnego użytkowania także w warunkach ekstremalnych.
Akumulatory Forse sprawdzą się przy tym także przy cięższej pogodzie – niezawodny start mamy tu zapewniony nawet przy wyjątkowo dużym mrozie, w tym po dłuższych okresach przestojów. Ponadto cechuje je niska zdolność rozładowania oraz łatwość eksploatacji. Mamy nadzieję, że marka ta przypadnie do gustu także najbardziej wymagającym klientom i polecą je oni kolejnym, tak jak my polecamy je dzisiaj Wam.

Posiadają następujące cechy użytkowe :

- maksymalną wydajność dla ekstremalnie wysokich wymagań
- niezawodny start przy niskich temperaturach, w tym także po długich okresach przestojów
- posiadają podwyższoną moc startową
- zdolność użytkowania w warunkach ekstremalnych temperatur
- niska zdolność rozładowania
- wysoki poziom bezpieczeństwa
- technologia Ca/Ca