Zapewniamy fachową obsługę

Akumulatory Grom

Akumulatory Grom to świetna alternatywa dla doskonale znanych nam już czołowych marek. Cechują je doskonałe parametry techniczne, solidność wykonania, wytrzymałość i trwałość, dzięki którym zapewnimy sobie bezawaryjną skuteczność przez długi czas użytkowania. Dlatego polecamy je wszystkim, przed którymi stoi trudne zadanie kupna nowego akumulatora.
Akumulatory Grom wykonywane są przy tym w technologii Ca/Ca i odznaczają się wysokimi parametrami rozruchowymi. Ponadto umożliwiają sprawdzenie stanu naładowania oraz objęte są stosowną gwarancją. Akumulatory Grom są także w pełni bezobsługowe, a ich bezawaryjność potwierdzają już dotychczasowi, zadowoleni kierowcy.
Akumulatory Grom to także przystępna cena – za bardzo dobrą jakość, tak jak w przypadku akumulatorów Forse. Obydwie marki cechuje jakość stosowna do wartości, a polecany zakup nie zrujnuje naszego portfela i pozwoli w spokoju użytkować Państwa samochody przez kolejne sezony zimowe. Obie marki także wyróżniają się wysokim prądem rozruchowym i gwarantują bezproblemowy start nawet przy niskich temperaturach. A to w polskich warunkach klimatycznych pozostaje nie bez znaczenia.
Jeżeli szukacie zatem solidnego i niedrogiego akumulatora samochodowego, radzimy zwrócić uwagę właśnie na akumulatory Grom. Chociaż marka ta nie jest jeszcze tak znana jak inni topowi producenci, to może pochwalić się wcale nie gorszymi parametrami, komfortem i pewnością przy użytkowaniu. Nasi doradcy pomogą tutaj w wyborze odpowiedniego modelu, każdorazowo udzielając odpowiedzi na wszelkie możliwe pytania i dopasowując dany akumulator do wymogów Waszego samochodu.