Zapewniamy fachową obsługę

Akumulatory motocyklowe

Dla wielu osób motocykl to styl życia. I to wcale nie taki jak ten dyktowany chociażby przez markę Harley Dawidson. Bo styl życia to nie tylko znaczek na baku, to prawdziwa pasja. Prawdziwe uwielbienie dla ukochanej maszyny, bez względu na kraj produkcji, markę czy marketingową otoczkę.

My, w Polskiej Sieci Motoryzacyjnej Specpart sp. z o.o., doskonale to rozumiemy. U nas znajdziecie Państwo najlepsze akumulatory motocyklowe w dobrych cenach, a co ważniejsze spotkacie się z fachową obsługą, dzięki której Wasz zakup będzie najlepszą inwestycją!
Zapraszamy do zakupów przez internet oraz do odwiedzin jednego z naszych sklepów stacjonarnych w Państwa okolicy. W naszej ofercie mamy pełną gamę akumulatorów do motocykli, quadów, skuterów wodnych i śnieżnych oraz kosiarek, a także do innych pojazdów tego typu.

Wśród oferowanych produktów znajdują się akumulatory standardowe o podwyższonych parametrach rozruchu a także w technologii AGM (Absorbed Glass Mat).

Zaproponowaliśmy Państwu dwie linie produktów : bardzo dobrze znaną przez użytkowników markę Varta oraz produkty marek Motopower, Powerbat, które powstają w oparciu o licencję firmy Yuasa – chyba najbardziej rozpoznawalną markę i cieszącą się największym uznaniem wśród motocyklistów.

Firma MOTOPOWER produkuje swoje akumulatory na licencji Yuasa. W celu zapewnienia wysokiej trwałości akumulatory motocyklowe są przechowywane w stanie naładowanym i suchym. Dopiero użytkownik decyduje o pierwszym uruchomieniu i rozpoczęciu życia akumulatora. Do każdego akumulatora dołączona jest odpowiednio odmierzona ilość elektrolitu a także śruby mocujące klemy i przewody odpowietrzające.

VARTA – jedna z najbardziej renomowanych i uznanych firm na rynku akumulatorów. Akumulatory motocyklowe VARTA stosowane są na pierwszy montaż przez wielu producentów motoryzacyjnych na świecie. Szeroki asortyment akumulatorów motocyklowych pokrywa całkowicie zapotrzebowanie we wszystkich markach i typach pojazdów.

Zalety akumulatorów motocyklowych AGM :

  • odporne na wycieki i wstrząsy, dzięki uwięzionemu elektrolitowi. Sprawdzają się nawet w najcięższych warunkach offroadowych
  • minimalne samorozładowanie przy niezwykłej trwałości
  • wyjątkowa wysoka wydajność przy uruchamianiu silnika
  • minimalne samorozładowanie przy niezwykłej trwałości
  • wyjątkowo wysoka wydajność przy uruchamianiu silnika, wartości dużo powyżej normy EN/DIN