Zapewniamy fachową obsługę

Akumulatory Tab

Marka, za którą stoi fabryka TAB S.A. ze Słowenii, coraz śmielej podbija także polski rynek zyskując sobie coraz to liczniejsze grono zadowolonych z jej produktów klientów. Akumulatory TAB cechują się bowiem równie dobrą jakością, co i ceną, a do tego świetnie nadają się do wzmożonej eksploatacji, dzięki czemu dedykowane są nawet samochodom ratunkowym oraz taksówkom. Przedstawiamy dzisiaj akumulatory TAB – świetne dla samochodów osobowych o podwyższonym zapotrzebowaniu na energię elektryczną, produkowane w powszechnie stosowanej technologii Ca/Ca i gwarantujące długą i niezawodną eksploatację.

Akumulatory TAB to przy tym baterie w pełni bezobsługowe, odznaczające się wszelkimi wymaganymi normami, zapewniające maksimum bezpieczeństwa oraz najwyższy komfort użytkowania. Dostępnych jest tutaj kilka modeli, z których każde każdy odznacza wydłużona żywotność, a także wysokie zdolności rozruchowe, w tym również w niskich temperaturach. Niezawodność pracy idzie przy tym w parze z rozsądną ceną – nie musimy obawiać się, że akumulatory TAB obciążą nam domowy budżet tak, jak zrobiłyby to akumulatory reklamowanych powszechnie marek. Uznany producent stawia bowiem na tę samą solidność i oferuje produkty klasy premium, jednocześnie nie windując przy tym cen i lokując swoje produkty na półce, dostępnej kieszeni także dla średnio zamożnego użytkownika.

Akumulatory TAB zalecane są także do stosowania w samochodach wymagających dużo prądu, na przykład z racji wielokrotnego rozruchu w krótkim czasie. Niektóre z tutejszych modeli dedykowane są nawet samochodom specjalnego przeznaczenia, takim jak samochody ratunkowe, policyjne czy też taksówki – niezawodność pracy w połączeniu z długą eksploatacją wydają się w ich przypadku strzałem w dziesiątkę. Ponadto akumulatory TAB zaopatrzone zostały we wskaźniki naładowania oraz stosowne zabezpieczenie antywybuchowe.