Zapewniamy fachową obsługę

O firmie

Utworzenie na terenie naszego kraju specjalistycznych sklepów Polskiej Sieci Motoryzacyjnej „Specpart” Sp. z o.o., to koncepcja, którą firma realizuje od lat. Z roku na rok przybywa naszych placówek, aby być blisko naszych klientów.  Polska Sieć Motoryzacyjna oferuje swoim klientom akumulatory, oleje i części samochodowe oraz  akcesoria motoryzacyjne. Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego obok asortymentu najwyższej jakości  liczy się profesjonalny personel.

Duży nacisk kładziemy na systematyczne szkolenia. To dzięki nim nasi pracownicy mogą pomagać naszym Klientom, dzieląc się zarówno wiedzą, a co ważniejsze doświadczeniem, które zdobyli przez lata. Klienci Polskiej Sieci Motoryzacyjnej „Specpart” Sp. z o.o. zawsze mogą liczyć w na wartości dodane:  sprawdzić na stan akumulatora oraz co ważniejsze ładowanie w samochodzie. Jeżeli zachodzi konieczność wymiany akumulatora na nowy, przeszkolony personel wykona tą usługę w fachowy sposób, przy okazji nie trzeba się martwić o utylizację starego akumulatora, gdyż nasz firma zajmie się tym kompleksowo.

Towary sprzedawane w naszej sieci zawsze objęte są 24 miesięczną gwarancją, lub 36 miesięczną, to daje pewność klientom, że produkty oferowane przez Polską Sieć Motoryzacyjną „Specpart” Sp. z o.o. są tylko najwyższej jakości.