W magazynie
SKU
AK-55-GR-IS-P

Akumulator GROM Prestige 12V 55Ah/570A EN P+ niski

230,00 zł

Grom Prestige to akumulator o wysokich parametrach rozruchowych, który gwarantuje bezproblemowy start nawet przy niskich temperaturach. Ponadto jest bezobsługowy- ubytek wody w tych akumulatorach jest zminimalizowany, jednakże posiadają koreczki z dostępem do cel. Jest on wytrzymały i umożliwia sprawdzenie stanu naładowania dzięki „wskaźnikowi naładowania”. Do jego budowy wykorzystano najwyższej jakości surowce oraz zastosowano najnowszą technologię czystego wapnia tzw. Ca/Ca. Akumulatory tej serii świetnie odnajdują się w pojazdach o standardowym wyposażeniu, użytkowanych w trudniejszych warunkach niż standardowe. Nie ustępuje on jakością oraz parametrami innym znanym markom.

Więcej informacji
Producent Westa
Zastosowanie Osobowe
Pojemność akumulatora [Ah] 55
Prąd rozruchowy akumulatora (A) 570
Typ akumulatora Rozruchowy
Model akumulatora LB2
Obsługowość Obsługowy
Rodzaj bieguna biegun standardowy
Biegunowość akumulatora P+
Długość [mm] 242
Szerokość [mm] 175
Wysokość [mm] 175
Typ mocowania akumulatora Stopka, Mocowanie górne
Napięcie znamionowe akumulatora (V) 12
Waga [kg] 14,5
Gwarancja 36 miesięcy

Akumulatory GROM to świetna alternatywa dla doskonale znanych nam już czołowych marek. Cechują je doskonałe parametry techniczne, solidność wykonania, wytrzymałość i trwałość, dzięki którym zapewnimy sobie bezawaryjną skuteczność przez długi czas użytkowania. Dlatego polecamy je wszystkim, przed którymi stoi trudne zadanie kupna nowego akumulatora.

Akumulator jest fabrycznie nowy, wyprodukowany w Europie przy zastosowaniu najwyższej jakości surowców oraz najnowocześniejszych światowych technologii akumulatorów włączają technologię Ca/Ca. Akumulatory marki GROM są obecne nie tylko w Polsce, ale także na innych rynkach światowych. Produkty marki GROM to nowoczesne rozwiązania zapewniające bardzo dobre walory techniczne oraz odpornościowe.

Akumulatory GROM to akumulatory klasy premium o podwyższonych parametrach startowych. To sprawdzony produkt, odpowiadający pod względem technicznym dzisiejszym, wysokim wymaganiom. Znakomicie sprawdzają się w samochodach o ponad przeciętnym wyposażeniu.

Akumulatory Grom są w pełni bezobsługowe, a ich bezawaryjność potwierdzają dotychczasowi, zadowoleni klienci.

Jeżeli szukacie zatem solidnego i niedrogiego akumulatora samochodowego , radzimy zwrócić uwagę właśnie na akumulatory GROM.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Akumulator GROM Prestige 12V 55Ah/570A EN P+ niski
To Top