W magazynie
SKU
AK-85-FI-PL-P-2

Akumulator FIAMM TITANIUM PRO 85Ah 760A EN PRAWY PLUS

370,00 zł

Producent: FIAMM
Pojemność akumulatora [Ah]: 85
Prąd rozruchowy akumulatora (A): 760
Napięcie znamionowe (V): 12
Typ akumulatora: Rozruchowy
Biegunowość akumulatora: prawy plus
Długość [mm]: 315
Szerokość [mm]: 175
Wysokość [mm]: 175
Gwarancja: 24 miesiące

Więcej informacji
Producent Fiamm
Zastosowanie Osobowe
Pojemność akumulatora [Ah] 85
Prąd rozruchowy akumulatora (A) 760
Typ akumulatora Rozruchowy
Model akumulatora LB4
Obsługowość Obsługowy
Rodzaj bieguna biegun standardowy
Biegunowość akumulatora P+
Długość [mm] 315
Szerokość [mm] 175
Wysokość [mm] 175
Typ mocowania akumulatora Stopka, Mocowanie górne
Napięcie znamionowe akumulatora (V) 12
Waga [kg] 18,4
Gwarancja 24 miesiące

Firma FIAMM powstała w 1942 roku we Włoszech. Jest to producent akumulatorów kwasowo ołowiowych VRLA – AGM i żelowych z najwyższej półki. Wieloletnia produkcja pozwoliła na osiągnięcie najlepszych technologi wytwarzania. Dziś marka jest znana niemal na wszystkich kontynentach świata, a produkty w postaci nie tylko różnych akumulatorów dostępne są w ponad 60 krajach. Akumulatory FIAMM spełniają najwyższe światowe standardy i są stosowane wszędzie tam gdzie wymaga się przede wszystkim niezawodności. Już od lat 50 po dziś firma FIAMM czynnie działa na rynku sportów motorowych dostarczając swoje produkty w najbardziej wymagających rajdach. Akumulatory firmy FIAMM są fabrycznym wyposażeniem samochodów: Opel, Citroen, Peugeot, Toyota, Maserati, Ferrari, Fiat, Renault, Nissan, Mercedes.

TITANIUM PRO to wysokiej jakości produkty firmy FIAMM, spełniające standardy Europejskie EN: przyczyniają się do poszanowania środowiska z programu odzysku gazów baterii o nazwie “Roccolta Amica“* i są rekomendowane przez specjalistów sieci FIAMM.  

Wieczko SPC (Safety Power Checked) posiada system kanałów odprowadzania gazów do jednego portu wylotowego poprzez wkładkę antywybuchową. Ten system powoduje zredukowanie do zera ryzyka powstania okazjonalnego iskrzenia lub otwartego ognia na zewnątrz akumulatora. Wieczko SPC jest aktualnie używane w akumulatorach dostarczonych dla głównych producentów samochodów.

Główne zalety gamy Titanium PRO: maksymalna moc dla najbardziej wymagających współczesnych samochodów, dostępny w większości europejskich rozmiarach (DIN), w 100% jest włoskim produktem.

Linia akumulatorów TITANIUM PRO jest nowatorskim rozwiązaniem opartym na technologii "ołów-wapń", która pozwala na zminimalizowanie kontroli oraz konserwacji akumulatorów, jednocześnie akumulatory TITANIUM PRO charakteryzują się niskimi wartościami samowolnego rozładowania. Dzięki zastosowaniu starannie dobranych stopów oraz innych materiałów do produkcji akumulatorów TITANIUM PRO mamy pewność i gwarancję niezawodności.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Akumulator FIAMM TITANIUM PRO 85Ah 760A EN PRAWY PLUS
To Top