O firmie

Salon Specpart

Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. jest firmą specjalizującą się w sprzedaży wysokiej jakości akumulatorów. W naszej sieci sklepów na terenie całej Polski oferujemy akumulatory do szerokiej gamy pojazdów: samochodowych i ciężarowych, motocykli oraz skuterów, ciągników i maszyn rolniczych, a także akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponad to wśród asortymentu klienci mogą znaleźć oleje, części samochodowe oraz akcesoria motoryzacyjne.

„Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi, w których każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb oraz pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. I to za naprawdę rozsądną cenę. Oferujemy akumulatory i oleje, które można kupić za pośrednictwem tej strony lub w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza

Z roku na rok przybywa naszych placówek, tak aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy są dla nas najważniejsi. Ciągły rozwój, najwyższej jakości asortyment, a także profesjonalny personel jest naszą wizytówką. Wspólnie z naszymi klientami, którzy darzą nas zaufaniem, budujemy nasz sukces. Co roku sprzedaż w naszych sklepach wzrasta, a my dążymy do tego aby nasi klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni z obsługi w naszych punktach. Dlatego duży nacisk kładziemy na systematyczne szkolenia, aby nasi pracownicy mogli pomagać naszym Klientom, dzieląc się zarówno wiedzą, a co ważniejsze doświadczeniem, które zdobyli przez lata. Klienci Polskiej Sieci Motoryzacyjnej „Specpart” Sp. z o.o. zawsze mogą liczyć na pomoc z naszej strony. Sprawdzamy stan akumulatora, spadek napięcia przy rozruchu oraz napięcie ładowania w pojeździe, a jeżeli zachodzi konieczność wymiany akumulatora na nowy, przeszkolony personel wykonuje tą usługę dla Państwa w fachowy sposób. Warto nadmienić, że stary akumulator mogą Państwo zutylizować w naszym punkcie (więcej informacji w zakładce ‘zużyte akumulatory’).

Kompletując dostępny w naszym sklepie asortyment każdorazowo kierowaliśmy się solidnością, jakością i parametrami poszczególnych modeli. Znajdujące się w naszej ofercie akumulatory to zatem urządzenia najlepsze na rynku, odznaczające się świetną jakością i solidnością, która często idzie także w parze z przystępną ceną. Co więcej, gama produktów jest tutaj tak duża, że bez problemu można znaleźć u nas akumulatory, które nie tylko doskonale się sprawdzą, ale i nie nadwyrężą przy okazji Państwa kieszeni.

Towary sprzedawane w naszej sieci zawsze objęte są 24 miesięczną gwarancją, lub 36 miesięczną, to daje pewność klientom, że produkty oferowane przez Polską Sieć Motoryzacyjną „Specpart” Sp. z o.o. są tylko najwyższej jakości.

To Top