Płatność & Dostawa

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru w wybranym przez Klienta sklepie.
W celu sprawnej realizacji zamówienia prosimy o bezpośredni kontakt z danym punktem sprzedaży aby ustalić bieżącą dostępność danego produktu.
Listę sklepów można znaleźć pod adresem:
 https://specpart.pl/punkty-sprzedazy/

Cena za akumulator jest ceną promocyjną. Warunkiem uzyskania promocji jest zwrot starego, zużytego akumulatora. Zwracany złom akumulatorowy nie może być wagowo mniejszy niż 90% zakupionego akumulatora. W przypadku braku starego akumulatora obowiązują ceny regularne. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przy zakupie akumulatorów kwasowo-ołowiowych odbierając osobiście towar w sklepie, należy przywieźć ze sobą starą baterię. W przypadku braku pobieramy opłatę depozytową w wysokości 30 zł (miesięczna zwrotna).

Dowóz akumulatora + Montaż

Ponadto oferujemy DOWÓZ Akumulatora oraz MONTAŻ akumulatora na terenie miasta GRATIS (szczegóły ustalamy telefonicznie ze sprzedawcą)
Istnieje również możliwość dowozu do 30km poza obszar miasta. W przypadku zakupu kilku sztuk akumulatorów naraz istnieje możliwość dowozu do 50km.
W tym celu zapraszamy firmy i instytucje do nawiązania współpracy.
Listę sklepów świadczących usługę dowozu można znaleźć pod adresem: https://specpart.pl/punkty-sprzedazy/

Dowóz akumulatora Lublin

Dowóz akumulatora Białystok

Dowóz akumulatora Warszawa

Dowóz akumulatora Suwałki

Dowóz akumulatora Ełk

Dowóz akumulatora Rzeszów


Czas realizacji zamówień

Zamówienie z odbiorem osobistym jest realizowane natychmiast jeśli dany produkt znajduje się bezpośrednio w określonym sklepie stacjonarnym.
W przypadku braku danego produktu w określonym punkcie sprzedaży, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć i nie jest określony.
Termin oczekiwania uzależniony jest od dostaw z magazynu centralnego jak również od producenta.
Punkty sprzedaży nie prowadzą wysyłki pojedynczych sztuk między sobą ze względu na warunek spełnienia minimum logistycznego.
Wszelkich niezbędnych informacji, udzieli w tym przypadku pracownik konkretnego punktu w którym chcą Państwo dokonać odbioru.
Zachęcamy do kontaktu w związku z wszelkimi pytaniami na które z chęcią udzielą odpowiedzi nasi pracownicy.

Płatność

Sposoby płatności

  • przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy – w tym przypadku realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po zatwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w link dostarczony w e-mailu przez Sprzedawcę na podany adres oraz po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy,
  • gotówką przy odbiorze osobistym – płatność przy odbiorze towaru na jednym z naszych sklepów po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Polecamy płatność przy odbiorze bowiem nie muszą Państwo czekać aż przelew zostanie zaksięgowany na naszym koncie.

Listę sklepów można znaleźć pod adresem: http://www.specpart.pl/punkty-sprzedazy

To Top