Płatność & Dostawa

Odbiór osobisty:

Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru w wybranym przez Klienta sklepie.
W celu sprawnej realizacji zamówienia prosimy o bezpośredni kontakt z danym punktem sprzedaży aby ustalić bieżącą dostępność danego produktu.

Cena za akumulator jest ceną promocyjną. Warunkiem uzyskania promocji jest zwrot starego, zużytego akumulatora. Zwracany złom akumulatorowy nie może być wagowo mniejszy niż 90% zakupionego akumulatora. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przy zakupie akumulatorów kwasowo-ołowiowych odbierając osobiście towar w sklepie, należy przywieźć ze sobą starą baterię. W przypadku braku pobieramy opłatę depozytową w wysokości 30 zł (miesięczna zwrotna).

Czas realizacji zamówień:

Zamówienie z odbiorem osobistym jest realizowane natychmiast jeśli dany produkt znajduje się bezpośrednio w określonym sklepie stacjonarnym.
W przypadku braku danego produktu w określinym punkcie sprzedaży, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć.
Wszelkich niezbędnych informacji, udzieli w tym przypadku pracownik konkretnego punktu w którym chcemy dokonać odbioru.

Płatność

Sposoby płatności
  • przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy – w tym przypadku realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po zatwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w link dostarczony w e-mailu przez Sprzedawcę na podany adres oraz po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy,
  • gotówką przy odbiorze osobistym – płatność przy odbiorze towaru na jednym z naszych sklepów po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Polecamy płatność przy odbiorze bowiem nie muszą Państwo czekać aż przelew zostanie zaksięgowany na naszym koncie.

Listę sklepów można znaleźć pod adresem: http://www.specpart.pl/punkty-sprzedazy

To Top