W magazynie
SKU
BOSCH C3 6/12V

ŁADOWARKA PROSTOWNIK BOSCH C3 6/12V AUTOMATYCZNY

220,00 zł

Producent: BOSCH
Napięcie zasilania (V): 230
Napięcie wyjściowe nominalne (V): 6/12
Prąd ładowania (A)
: 0.8 / 3.8
Obsługiwane pojemności: 1.2 – 120Ah
Typy akumulatorów:
kwasowo ołowiowe (WET, AGM, żel, VRLA)
Gwarancja: 24 miesiące

Więcej informacji
Kod EAN 4047024837836
Waga [kg] 1,0
Producent Bosch

Ładowarka BOSCH C3- 6V / 12V. Jest mała, poręczna oraz w pełni automatyczna. Obsługuje takie typy akumulatorów jak: WET, AGM, żel, VRLA. Można go powiesić na ścianie w wygodnym miejscu. Służy do ładowania akumulatorów w samochodach osobowych oraz motocyklach.

Zalety:

  • Do wszystkich rodzajów akumulatorów ołowiowo-kwasowych: Proste i bezpieczne ładowanie lub podtrzymanie napięcia

  • Funkcja pamięci zapisuje ostatnie ustawienie urządzenia

  • Funkcja samokontroli - poprawa bezpieczeństwa

  • Ochrona przed kurzem i wodą (IP 65)

  • Solidne i niezawodne

Warianty ładowania Bosch C3

  • Wariant ładowania 1 "6 V" - ładowanie (7,3 V/0,8 A; poj. od 1,2 Ah do 14 Ah). Przeznaczony do standardowych akumulatorów do 14Ah. Tryb ładowania dla akumulatorów mokrych i większości żelowych. Urządzenie wykonuje ładowanie a po zakończeniu przechodzi w stan podtrzymywania naładowania. Dzięki temu ładowarkę można pozostawić na czas nieokreślony podłączoną do akumulatora. Urządzenie samo zadba o odpowiedni poziom ładowania.

  • Wariant ładowania 2 "12 V" - ładowanie MoBa (14,4 V/0,8 A; poj. od 1,2 Ah do 14 Ah). Przeznaczony do standardowych akumulatorów do 14Ah. Tryb ładowania dla akumulatorów mokrych i większości żelowych. Urządzenie wykonuje ładowanie a po zakończeniu przechodzi w stan podtrzymywania naładowania.

  • Wariant ładowania 3 "12 V" - ładowanie samochód (14,4 V/3,6 A; poj. od 14 Ah do 120 Ah). Przeznaczony do standardowych akumulatorów powyżej 14Ah. Tryb ładowania dla akumulatorów mokrych i większości żelowych. Urządzenie wykonuje ładowanie a po zakończeniu przechodzi w stan podtrzymywania naładowania.

  • Wariant ładowania 4 "12 V" - ładowanie zima/AGM (14,7 V/3,8 A; poj. od 14 Ah do 120 Ah). Przeznaczony do akumulatorów ponad 14Ah w stanie zimnym lub do akumulatorów AGM (z matami nasączonymi elektrolitem). Jak poprzednio urządzenie naładuje akumulator po czym automatycznie przejdzie w stan podtrzymywania naładowania

  • Ładowanie impulsowe - Jest to automatyczna funkcja C3 której nie można wybrać ręcznie. Jeżeli urządzenie wykryje zbyt niskie napięcie akumulatora samoczynnie przejdzie w stan ładowania impulsowego które jest najskuteczniejsze w takiej sytuacji. Po osiągnięciu przez akumulator w trakcie ładowania odpowiednich parametrów C3 automatycznie wróci do wybranego poprzednio sposobu ładowania. Dzięki temu można osiągnąć znacznie lepszy stopień naładowania nie dostępny przy pomocy nawet najlepszych ładowarek klasycznych (nie inteligentnych).

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ŁADOWARKA PROSTOWNIK BOSCH C3 6/12V AUTOMATYCZNY
To Top